FOTOTAPETY

Fototapety na wymiar

Fototapety na wymiar

Nowoczesna architektura rządzi się własnymi prawami. Królują obecnie nowe formy i kolory, a także design i moda, wedle której urządzane są wnętrza. Jednym z takich ciekawych motywów zdobywających szturmem serca wielu osób na świecie są nowoczesne fototapety.

Wykonujemy fototapety pod wymiar z materiałów przesłanych przez klienta.

Oferujemy fototapety flizelinowe, lateksowe oraz samoprzylepne.
Używamy wyłącznie ekologicznych, przyjaznych dla środowiska atramentów. Nasze produkty posiadają certyfikaty i mogą być stosowane zarówno w biurze jak i w np w pokoju dziecięcym

Rodzaje fototapet

FOTOTAPETY NA FLIZELINIE
To nowoczesne tapety, których spodnią warstwę stanowi włóknina poliestrowa (flizelina). Warstwa flizeliny zabezpiecza tapetę przed marszczeniem czy rozrywaniem. Fototapety flizelinowe charakteryzują się tym, że nie smaruje się ich klejem!
Klej do tapet nanosimy bezpośrednio na ścianę, np. za pomocą wałka malarskiego. Dzięki temu nie istnieje ryzyko zabrudzenia krawędzi tapety klejem, a sam produkt nie wymaga zmiękczenia klejem. Klejem smarujemy wyłącznie ścianę i na nią nakładamy suchy pas tapety.

FOTOTAPETA LATEKSOWA
To satynowy papier wzmocniony lateksem do stosowania zarówno wewnątrz jaki i na zewnątrz. Tapeta lateksowa 212g jest mocna, wodoodporna oraz odporna na zagniecenia. Cechuje ją bardzo wysoka jakość obrazu oraz łatwa aplikacja przy użyciu kleju. Może być wykorzystywana jako baza to tworzenia wysokiej jakości fototapet i aplikacji ściennych.

FOTOTAPETA SAMOPRZYLEPNA
To wysokiej jakości wydruk ekologiczny na folii monomerycznej marki Avery. Dzięki warstwie klejącej aplikacja tapety na ścianie jest łatwa i nie wymaga użycia dodatkowego kleju. Fototapeta samoprzylepna jest idealnie gładka, wiernie odwzorowuje kolory oraz detale. Dodatkowe pokrycie laminatem sprawia iż jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz promienie UV.

Fototapety na wymiar

Nasze realizacje

Call Now Button