Oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów

Reklama na samochodach to wciąż bardzo popularny i skuteczny sposób na wzmocnienie wizerunku firmy i dotarcie do nowych potencjalnych klientów.

Nasza agencja profesjonalnie zajmuje się oklejaniem pojazdów reklamami. Wykorzystujemy do tego celu markowe folie takich producentów jak 3M, Avery czy Arlon.

Oklejamy samochody osobowe, ciężarowe, quady, motocykle. 

Potrzebujesz wyceny?
Skontaktuj się z nami!

Bezinwazyjne przyciemnianie szyb

Przyciemnianie szyb

Przyciemnione szyby to nie tylko kwestia eleganckiego wyglądu auta ale również mniejsze nagrzewanie się wnętrza latem, zwiększone bezpieczeństwo podczas jazdy oraz wyższy komfort podróżowania.

Nasza agencja profesjonalnie zajmuje się bezinwazyjnym przyciemnianiem szyb w samochodach osobowych i dostawczych. Wykorzystujemy do tego celu markowe folie takich producentów jak 3M, Avery czy Arlon.

Potrzebujesz wyceny??
Skontaktuj się z nami!

przyciemnianie lamp

Oklejanie lamp

Oklejanie lamp tylnych i przednich folią PPF ma za zadanie przede wszystkim ochronę samej lampy przed działaniem czynników zewnętrznych takich jakich jak pył i kamyki oraz szkodliwymi dla tworzyw sztucznych promieniami UV.

Usługa dedykowana jest przede wszystkim do właścicieli nowych samochodów, gdzie wartość lamp ksenonowych lub ledowych potrafi wahać się w granicach 5-10tyś złotych. Oklejając je w naszej firmie, macie gwarancje iż po kilku latach eksploatacji auta, lampa pod folią będzie w stanie fabrycznym.

Lampy możemy okleić całkowicie bezbarwną folią PPF i wówczas ma to charakter wyłącznie ochronny lub folią przyciemniającą, która poza samym zabezpieczeniem lampy daje również oryginalny efekt wizualny. Do wyboru mamy kilka stopni przyciemnienia, które możemy zaprezentować u nas na miejscu.

Oferujemy również oklejanie lamp folią PPF typu kameleon.
Zapraszamy do siedziby naszej firmy, gdzie wspólnie zastanowimy się nad wyborem najlepszego rozwiązania.

Potrzebujesz wyceny??
Skontaktuj się z nami!

Nasze realizacje

Call Now Button