PROJEKTY GRAFICZNE

Logo firmy

Logo firmy

Projekt logotypu to odpowiedzialne zadanie. Warto takie zlecenie powierzyć firmie doświadczonej, która na etapie projektowania dobierze motywy jak i barwy najlepiej oddające charakter firmy. 

Poprawnie zaprojektowane logo to także możliwość późniejszego sprawnego użycia go na materiałach reklamowych, odzieży z nadrukiem czy gadżetach reklamowych.

Warto na etapie projektowania zwrócić uwagę nie tylko na sam wygląd czy kolory ale również aspekty techniczne, które spowodują iż logo będzie dobrze wyglądać zarówno na dużych nośnikach reklamy takich jak banery czy szyldy ale i na małych wydrukach typu wizytówka, ulotka czy folder reklamowy.

Projekty graficzne

Projekty graficzne

Nasz rozbudowany dział graficzny w sposób profesjonalny zajmuje się przygotowaniem projektów graficznych ulotek, folderów reklamowych, banerów czy katalogów.

Przed rozpoczęciem prac zawsze szczegółowo omawiamy z klientem jego potrzeby oraz wizję tak aby maksymalnie wczuć się w jego oczekiwania i zaproponować projekt, który będzie dla niego satysfakcjonujący oraz przyniesie mu oczekiwane korzyści w prowadzonej działalności.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nie używamy gotowców ani szablonów. Każdy projekt to osobny przemyślany proces. Na każdym etapie współpracy jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, otwarci na sugestię i konsultację.

Poniżej nasze przykładowe realizacje logotypów.

Projekty graficzne

Nasze realizacje

Call Now Button